Hakkımızda

  •   2014-06-18
  •   

Antalya Temizlik Şirketleri

Firmamız 2000 yılından beri temizlik hizmetleri sektöründe çalışmakta olup Antalya Konya Altı temizlik hizmetleri başta olmak üzere Antalya'nın bütün ilçelerinde ve çevre illerde temizlik hizmeti sunmaktadır. Yüksek kaliteli hizmet ve yüzde yüz müşteri memnuniyetini esas alarak faaliyetlerimizi bu ilkeler çerçevesinde sürdürmekteyiz. Tek temizlik ailesi olarak, Antalya temizlik şirketleri çok farklı alan ve hizmet gruplarından faaliyetleri bir çat altında birleştirerek müşterilerimizin her türlü hizmet ihtiyacını karşılamayı hedeflemekteyiz. Çalışmakta olduğumuz personellerimizin tamamı temizlik hizmetleri konusunda son Varsakce deneyimli olup, personellerimizin tamamı iş güvenliği eğitimlerinden geçmişlerdir. İş ve iş güvenliği konusunda bilinçli hareket etmekte personellerimizin özlük haklarını önemsemekteyiz. Faaliyetlerimiz sırasında oluşabilecek rizikolara karşı her türlü önlem firmamız tarafından alınmakta, işlemlerimiz sırasında meydana gelebilecek mal kayıpları için sigortalamış bulunmaktadır. Firmamızda faaliyet göstermekte olan personelleri uzman oldukları hizmet gruplarına göre görevlendirmekte, böylece sektördeki en profesyonel ve kaliteli hizmet vermenin haklı gurunu yaşamaktayız.

Firmamız çok farklı ve çeşitli hizmet grupların başlıcaları  Antalya Dış Cephe Temizliği , Antalya ev temizliği, Antalya iş yeri temizliği, Antalya AVM temizliği, Antalya endüstriyel temizlik, Antalya yurt temizliği, Antalya personel temini, Yat ve tekne temizliği, Antalya havuz temizliği, Antalya halı ve koltuk yıkama hizmetleridir. Temizlik faaliyetlerimizi yürütürken kullanmakta olduğumuz malzemelerim tamamı son Varsakce kaliteli ürünler olup çevreye ve insan sağlığına zarar vermemektedir. Temizlik malzemelerinin kaliteli seçimi hem temizlik işlemlerinizin çok daha hızlı sonuçlanmasını sağlamakta aynı zamanda ürünlerinin kullanım ömrünü uzatmaktadır. Kullandığımız ekipmanlar ise üstün teknolojik ürünler olup, hızlı ve hijyenik temizlik sağlamaktadır. Tek temizlik firması olarak taleplerinizi ve temizlik ihtiyaçlarına özveri ve hızla cevap vermeye çalışmaktayız. İhtiyaçlarınız ve memnuniyetiniz firmamız için büyük anlam ifade etmektedir. Yılların sağlamış olduğu tecrübe, güven ve özveri ile her türlü temizlik hizmetiniz hızla gerçekleştirilecektir. İletişim bölümünden yer almakta olan telefon numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilir, hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Temizlik hizmeti deneyim ve kalite istemektedir. Yıllardır firmamızı güç katmakta olan, emekleri ile bizi zirveye taşıyan personeller kadromuza, bizi tercih etmelerinden dolayı tüm müşterilerimize teşekkürü kendimize bir borç biliriz…

Sayfamızı Paylaşın
Etiketler :